oglas

Jedinstvo slavi svog kapitena! Nakon boljeg izvođenja jedanaesteraca, savladana je ekipa GFK Dubočice rezultatom 6:4 (3:3 (0:1)) .

Danas je na stadionu u Gornjem Stopanju odigrana utakmica vredna finala Kupa. Postignuto je ukupno 6 golova, a pobednik je odlučen tek nakon izvođenja jedanaesterca.

Dubočica je vodila nakon prvih 45. minuta igre rezultatom 0:1. Prva izmena viđena je na početku drugog poluvremena, jer je kapiten Leskovčana Dušan Savić morao da napusti igru zbog udarca koji je zadobio u samom finišu prvog dela susreta.

Zaigrali su igrači Jednistva u dugom poluvremenu onako kako se i igra finale Kupa – SRCEM.
Kapiten domaćih Stefan Stefanović izjednačio je rezultat na 1:1 nakon gužve u petercu Dubočice.
Usledio je period bolje igre Dubočice koji je krunisan sa dva gola i prednošću od 1:3. Pehar je bio viđen u naručju Leskovčana, ali tako nisu mislili i fudbaleri Jedinstva.

Najpre je Dalibor Blagojević sjajnim udarcem smanjio na 2:3, da bi samo par minuta kasnije Stefanović, svojim drugim golom, ponovo poravnao rezultat za potpuni delirijum na stadionu Jedinstva.
Do kraja utakmice nije bilo prilika i pristupilo se izvođenju jedanaesteraca.

Fudbaleri Dubočice, očigledno šokirani bljeskom Jedinstva, promašili su čak 3 penala iz 4 serije, a gol za pobedu vrednu trofeja Kupa FS Jablaničkog Okruga postigao je, ko drugi nego najbolji igrač domaćih Stefan Stefanović.

Igrači Jedinstva su bili dostojni svog imena. Igrali su jedinstveno i krasilo ih je jedinstvo. Čestitke osvajaču KUP takmičenja.