oglas

U 19. kolu Mozzart Bet Prve lige Srbije Dubočica je na svom terenu savladala Grafičar rezultatom 2:1 (0:0).

FK Dubočica: Knežević, Ljubenović, Stevanović, Savić, Račić, Zdravković, Milić, Belić, Momčilović, Ilić, Tasić.

Grafičar: Guteša, Matić, Šljivić, Babacar, Ćurić, Stojanović, Jovanović, Ogbu, Radojević, Ajdar, Maksimović.

Prvih 30. minuta proteklo je bez velikih prilika, a onda Milić izlazi sam ispred golmana gostiju, ali loše reaguje pa je ova prilika otišla u nepovrat.

U poslednjem minutu prvog poluvremena, sa nekih 8 metara od gola Grafičara, glavom je probao Zdravković, međutim samo u golmana Gutešu.

Manje od deset minuta igre u drugom poluvremenu, Dubočici je bilo dovoljno da povede na ovom meču. Sjajno je Milić proigrao Tasića koji pogađa mrežu Grafičara za vođstvo od 1:0.

Grafičar je uspeo da izjednači u 78. minutu preko Petrovića, koji se najbolje snašao u petercu domaćih, ali samo dva minuta kasnije na scenu stupa Stefan Đurić, koji sa nekih 20-ak metara od gola skida paučinu Gutešinog gola.

Dubočica sada zauzima treću poziciju na tabeli sa bodom manje od Inđije, ali i utakmicom manje.
Leskovčani narednu utakmicu igraju u sredu, a protivnik je ekipa Radničkog iz Novog Beograda.