oglas

U 11. kolu Mozzart Bet Prve lige Srbije, fudbaleri Dubočice savladali su na svom terenu OFK Vršac rezultatom 1:0 (0:0). Jedini gol na meču postigao je Dušan Savić u 85. minutu.

GFK Dubočica: Knežević, Đorđević, Stevanović, Savić (od ‘87 Ljubenović), Zdravković, Milić (od ’74 Stojanović), Jovančić, Belić (od ’87 Nedeljković), Momčilović, Ilić (od ’65 Stojev), Tasić (od ’74 Đokić).
OFK Vršac: Andrijanić, Petrić, Zoćević, Lazevski, Čejić (od ’74 Braunović), Kumi (od ’84 Silva), Diouf, Tomić, Kilibarda (od ’84 Glavinić), Terzić, Miladinović (od ’62 Todorović).

Prva prava prilika viđena je u 12. minutu susreta, međutim Andrijanić brani pokušaj Savića iz polu voleja. Sjajnu priliku za vođstvo, domaći su imali samo 3. minuta kasnije. Savić je kratko, iz slobodnog udarca sa 17. metara, dodao do Jovančića čiji pokušaj završava par centimetra od stative.

Imali su Leskovčani još par prilika do kraja poluvremena, ali se na odmor ipak otišlo bez golova.
Nastavili su domaći sa pritiskom i u drugih 45. minuta, dok su se gosti pokušavali iz kontranapada.
I dok je sve mirisalo na četvrti uzastopni remi Dubočice, Đokić se vešto izborio za loptu u duelu sa Dioufom, izašao sam ispred golmana gostiju koji ga lomi u kaznenom prostoru, a sudija Nenad Đorđević pokazuje na belu tačku.

Precizan sa 11. metara bio je Savić, kome je ovo treći gol u sezoni.

Dubočica zauzima 8. mesto na tabeli sa 13. osvojenih bodova iz 10. odigranih kola.

U narednom kolu Leskovčani gostuju eikpu Mačve iz Šapca.