oglas

Fudbaleri Dubočice igrali su nerešeno u duelu sa Radničkim iz Kragujevca 2:2 u 2. kolu Prve lige Srbije.

U prvoj utakmici koju su ove sezone igrali na svom terenu Leskovčani su odlično otvorili meč i već u 2. minutu golom kapitena Dušana Savića iz jedanaesterca poveli sa 1:0. Favorizovani Kragujevčani su krenuli u napade, ali su domaćini u 14. minutu odličvo izveli kontranapad, lopta je u šesnaestercu stigla do Lazara Mitrovića koji je prevario golmana Radničkog i prednost Dubočice povećao na 2:0.

Gosti su tada krenuli na sve ili ništa. Takva igra donela im je najpre smanjenje prednosti golom Avrama u 36. minutu, a u sudijskoj nadoknadi vremena Filipović je jakim udarcem postigao i drugi gol za Radnički.

U drugom pluvrmenu vođena je ravnopravna, ali golova više nije bilo. Utakmica je odigrana bez prisustva navijača, zbog preventivnih mera u borbi za suzbijanje epidemije Korona virusa.