oglas

U sedmom kolu Mozzart Bet Prve lige Srbije, fudbaleri Dubočice remizirali su na svom terenu sa ekipom Kolubare, 1:1 (0:1). Strelci: Savić 88’ – Filipović 22’. Crveni karton: Savić 90’.

Dubočica: Stanković, Đorđević, Stojanović (od 57’ Ilić), Stevanović, Đokić (od 57’ Savić), Zdravković, Milić, Jovančić, Belić, Momčilović, Tasić (od 79’ Milinković)

Kolubara: Stanivuković, Pinto, Marjanović, Filipović (od 83’ Tatomirović), Kočović, Milisavljević (od 46’ Cvetićanin), Janković (od 63’ Lončar), Đokić, Stanisavljević, Kiković, Stanković.

Utakmica bez puno prilika, sa dosta taktičkih nadmudrivanja. Gosti su u vođstvo došli iz prve prave šanse. Centrirao je Marjanović kroz šesnaesterac, lopta je prošla sve igrače Dubočice, a na nju je naleteo Filipović, koji preciznim udracem dovodi svoj tim u vođstvo od 0:1.

Drugo poluvreme počelo je inicijativom Dubočice, ali bez pravih prilika. Tako je bilo sve do 88. minuta. Milić je sjajno proigrao Ilića, na koga u svom kaznenom prostoru neoprezno startuje Marjanović i glavni sudija meča Jakovljević nije imao dilemu da pokaže na belu tačku.

Precizan sa 11 metara bio je Savić, za konačnih 1:1.

GFK Dubočica trenutno zauzima devetu poziciju na tabeli sa 8 osvojenih bodova iz 7 odigranih utakmica.

U narednom kolu Leskovčani putuju u Sremsku Mitrovicu, gde gde svoju utakmicu 8. kola igraju protiv ekipe Radničkog.