oglas

Prosto je neverovatno šta su ispustile Lavice na svom terenu protiv ekipe Karađorđe iz Topole, u 4. kolu Prve lige Srbije. Imale su naše fudbalerke prednost od 5:1 na kraju prvog poluvremena, ali su gošće u drugom poluvremenu uspele da postignu 4 gola i da se iz Leskovca vrate neporažene.

GŽFK Lavice – Dubočica: Stefanović, Kocić, Stevanović, Milenković, Mitić, Marković, Stošić, N. Blagojević, M. Blagojević, Vasiljković, Kostić.
ŽFK Karađorđe: Gardijan, Ćirić, Janković, Milosavljević, Tašković, Đoković, Milić, Gojković, Panić, Dimić, Blažić.

Lavice u vođstvo od 1:0 dovodi Jovana Vasiljković u 7. minutu, a samo minut kasnije Maja Blagojević povećava na 2:0. Kristina Stošić je bila precizna sa 11 metara za 3:0, da bi Nataša Blagojević, u 23.minutu povećala prednost svoje ekipe na 4:0.

Gošće su preko Aleksandre Blažić smanjile na 4:1 u 36. minutu, ali je Jovana Vasiljković, svojim drugim golom na meču u 43. minutu, vratila prednost Leskovčakama od 4 razlike, 5:1.

I kada su svi na terenu i van njega verovali da je utakmica završena već posle prvih 45 minuta, gošće iz Topole imale su druge planove.

Dva gola Zorane Đoković i po jedan Olgice Janković i Aleksandre Blažić, ostavili su u šoku sve prisutne na stadionu FK Sloge u Leskovcu.

Lavice će šansu za popravni tražiti u narednom kolu, kada gostuju ekipi Kolubare.