oglas

U prvom kolu Mozzart Bet Prve lige Srbije Radnički NBG je na svom terenu savladao Dubočicu rezultatom 2:0 (1:0).

Radnički u vođstvo dovodi Marjanović u 6. minutu. Već u sledećem napadu Tasić je imao prilike da, nakon dosuđenog jedanaesterca za goste, izjednači rezultat ali njegov udarac brani golman domaćih.
Dubočica je do kraja poluvremena imala još par izglednih prilika da poravna rezultat. Udarac glavom Momčilovića nakon kornera odlazi tik pored stative, Tasić iz izgledne pozicije šutira pravo u golmana, dok je pred sam kraj poluvremena Stevanović zamalo bio neprecizan.

Novi šok za Leskovčane usledio je u 54. minutu. Nakon ubacivanja iz auta, Nemanja Đokić se najbolje snalazi u petercu gostiju i povećava prednost svoje ekipe na 2:0.

Samo tri minuta kasnije, Nedeljković je sjajno proigrao Đurića, ali njegov udarac brani Lazarević

U 64-tom minutu nova prilika za Dubočicu. Đurić je driblinzima sam sebi stvorio šansu, međutim njegov udarac odlazi pored gola.

Još jedan neverovatan promašaj ekipe iz Leskovca viđen je u 71. minutu. Ilija Stojanović je poslao upotrebljiv centaršut, ali je Đokić loše zahvatio lotpu glavom.

Ponovo je sreća okrenula leđa u 83. minutu. Nakon promašaja Stojeva, Đokić proigrava Stojanovića koji sa 5 metara glavom promašuje gol domaćih.

Na kraju, možemo reći, nezasluženih 2:0 za Radnički.

Fudbaleri Dubočice su i na ovoj utakmici imali veliku podršku svojih navijača. Pesma Vukova nije prestajala svih 90. minuta uprkos rezultatu i nevremenu koje je zahvatilo ovaj deo Beograda.
U sledećem kolu GFK Dubočica gostuje Inđiji. Utakmica je na programu 12.08. od 17:30.