Farmaceuti ove sezone ne znaju za pobedu na strani. Novi poraz doživeli su u Užicu, u okviru 22. kola AdmiralBet košarkaške lige Srbije, gde je domaća Sloboda slavila rezultatom 84:76 (15:17, 14:21, 27:18, 28:20).

Dobro su Leskovčani krenuli u utakmicu. Prvu četvrtinu su rešili u svoju korist 15:17, da bi do kraja poluvremena prednost povećali na 9 i na odmor otišli rezultatom 29:38.

Međutim, kao i mnogo puta u toku sezone, košarkaši Zdravlja prilično lako gube prednost. Uspeli su da anuliraju prednost domaći igrači nakon svega 10 minuta igre u nastavku i u poslednju četvrtinu uđu sa nerešenim rezultatom 56:56.

Igrači Zdravlja su bili prilično bezopasni u napadu u prvih 5. minuta poslednje četvrtine. Nakon poena Jovića, precizan je bio još samo Škundrić sa linije za slobodna bacanja što je bilo dovoljno za -10 pred poslednjih 5 minuta. Uspeli su gosti da se približe na samo 3 poena razlike, najviše zahvaljujući borbenošću Stefana Jankovića, ali su domaći igrači sačuvali smirenost i na kraju slavili sa 84:76.