U Leskovcu – 15 minuta zbog 15 žrtava tragedije u Novom Sadu, na ulici vlast, opozicija i NVO sektor

Danas u 11:52 minuta u Leskovcu su opozicija, NVO sektor i ceo kabinet gradonačelnika Leskovca, kao i zaposlenici Opštinske uprave, prekinuli svoje aktivnosti u znak sećanja na 15 žrtava tragedije na železničkoj stanici u Novom Sadu. Ono što nije moglo da se ne primeti je činjenica da su samo retki građani Leskovca osetili potrebu da … Nastavi sa čitanjem U Leskovcu – 15 minuta zbog 15 žrtava tragedije u Novom Sadu, na ulici vlast, opozicija i NVO sektor